BIHEXIUM

PIERWSZY NA ŚWIECIE ROWER KATEGORII SUPER ENDURANCE

Model BIHEXIUM jest pierwszym na świecie rowerem kategorii Super Endurance. Łączy w sobie elementy klasycznej kolarzówki takie jak tradycyjny kształt, sprawdzone grupy osprzętu i hamulce obręczowe z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w zakresie komfortu: drewnianą ramą, amortyzacją sztycy i mostka, geometrią endurance.

Drewniana rama, amortyzacja sztycy i mostka, geometria endurance.

Rower ten przeznaczony jest głównie do komfortowej jazdy na długich dystansach. Można go też z powodzeniem używać, jako rower do treningów, żeby zachować więcej sił na nadchodzące zawody.

Rama wykonana jest z dwóch gatunków drewna: jasnego jesionu europejskiego i brązowo-czerwonego merbau pochodzącego z wilgotnych lasów równikowych Azji i Oceanii. Takie połączenie zapewnia niepowtarzalny komfort tłumienia drgań i jednocześnie odpowiednią sztywność boczną.

GEOMETRIA

bihexium geometry
Wzrostcm159-165166-172172-178179-185186-192192-198
Rozmiar495153555759
STmm484498512526540554
TT (eff)mm522534547559572585
HT*mm122140158176193211
STadeg74,073,873,673,473,273,0
HTadeg71,571,872,172,472,773,0
BBdmm696969696969
RCmm416
416416416416416
FCmm576584592600607614
WBmm982990998100610131021
RAmm45454545
4545
Stackmm530548566584602620
Reachmm370375380385390395
Mostek**mm90100100110110120
Kierownica**mm400420420420440440
Korba**mm170170172,5175175175

* długość HT nie uwzględnia sterów
** wymiary części można dobrać indywidualnie

WYPOSAŻENIE

GrupaShimano UltegraShimano Dura-Ace
RamaBihexiumBihexium
WidelecColumbus Futura Caliper SLColumbus Futura Caliper SL
SteryCane Creek Forty EC34Cane Creek Forty EC34
Korba*FC-R8000, 50-34TFC-R9100, 50-34T
Kaseta*CS-R8000, 11-28TCS-R9100, 11-28T
ŁańcuchCN-HG701CN-HG901
Przerzutka przedniaFD-R8000FD-R9100
Przerzutka tylnaRD-R8000 SSRD-R9100 SS
KlamkomanetkiST-R8000ST-R9100
HamulceBR-R8000BR-R9100
SuportSM-BBR60 BSABB-R9100 BSA
Linki i pancerzeShimanoShimano Dura-Ace
Mostek**Redshift Sports ShockstopRedshift Sports Shockstop
Kierownica***Fizik Cyrano R3 ChameleonFizik Cyrano R1 Chameleon
OwijkaFizik Endurance Softtouch black 2,5mm + 4x bar gelFizik Endurance Softtouch black 2,5mm + 4x bar gel
Sztyca**Redshift Sports ShockstopRedshift Sports Shockstop
Siodełko***Fizik Antares R3Fizik Antares R1
KołaDT swiss PR 1600 DICUT 21DT swiss PR 1400 DICUT OXiC 21
OponyContinental Grand Prix 5000 tubeless ready 28mm Continental Grand Prix 5000 tubeless ready 28mm
Pedałyn/an/a
Waga9,1 kg8,5 kg
Cena23 499 zł28 499 zł

*możliwe jest dobranie innego przełożenia
** amortyzowany mostek i sztyca posiadają możliwość doboru sztywności
*** możliwy jest wybór kierownicy o innym gięciu lub siodełka o innym kształcie

Amortyzowana sztyca oraz mostek posiadają możliwość regulacji sztywności zależnie od preferencji i wagi użytkownika. Podobnie model siodełka, długość mostka i szerokość kierownicy dobierane są tak, aby spełniały wszystkie Twoje oczekiwania.

Oprócz gotowego do jazdy roweru w jego cenie otrzymujesz:

  • Pomoc przy zakupie – doradzimy, jakie komponenty wybrać
  • 2 lata gwarancji na cały rower – nie musisz się o nic martwić, każdy drobiazg, który się zepsuje jest naszym problemem
  • Darmowa dostawa na terenie EU – nie martwisz się o sposób i koszty transportu
  • Wsparcie techniczne dotyczące serwisu i konserwacji – w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą
  • Zestaw montażowy potrzebny do przygotowania roweru przed pierwszą jazdą
  • Komfort jazdy na najwyższym poziomie

Więcej informacji dotyczących sposobu zakupu, dostawy i gwarancji znajdziesz tutaj.

Jeśli w dalszym ciągu nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania sprawdź dział FAQ lub po postu napisz do nas.